DDW

Włączasz telewizor, sięgasz po gazetę, odpalasz internet i czujesz, że masz już dość ponurych wiadomości o katastrofach na lądzie, morzu i w powietrzu? Czy wzdryga Cię na samą myśl o kolejnej sejmowej awanturze albo o jeszcze jednej upudrowanej mądrali, która mówi o sprawach, o których wiesz, że nie ma pojęcia? A może, gdy spoglądasz przez okno, to widzisz coś więcej niż tylko powód do narzekań, zauważasz życzliwych ludzi i nietuzinkowe sytuacje, które warto opisać?
Jeśli tak, to Dziennik Dobrych Wiadomości jest propozycją właśnie dla Was - dla Ciebie niepoprawna optymistko, dla Ciebie żołnierzu savoir vivre'u, dla Was weseli staruszkowie, troskliwi rodzice, kochana młodzieży, wariaci gotowi wyjść z szufelką i zmiotką na ulicę. 

Czekamy na Wasze dobre wiadomości!

Jeśli zauważyliście, że w Waszej okolicy wydarzyło się coś dobrego, uroczego, fascynującego to piszcie do nas koniecznie na adres: dziennikdobrychwiadomosci@gmail.com - Piszcie, choćby to była drobnostka.
Dajcie znać o każdej wyremontowanej ławce w parku, o uprzątniętym trawniku przed blokiem, o dziecku, które schyla się po papierek i wrzuca go do kosza, wreszcie o wszelkich aktach sąsiedzkiej pomocy.

Bohater na Twojej ulicy?

A może byliście świadkami czegoś niezwykłego? Może na Twojej ulicy mieszka bohater, cichy dobroczyńca, przyjaciel zwierząt? Może widziałeś, jak ktoś uratował komuś życie, ocalił przed kuksańcem, pomógł w gardłowej sprawie?

Czekamy na Wasze dobre wiadomości. Razem jesteśmy w stanie zbudować przyjazną przestrzeń, która pozwoli widzieć świat takim, jaki jest naprawdę - bardziej optymistycznym, lepszym niż ten, do którego przyzwyczaja nas ekran telewizora. To od Was zależy, czy uda się nam poprawić komuś nastrój, wywołać uśmiech, a może nawet pomóc...

Zostań Reporterem Dobrych Wiadomości!

Czujesz potrzebę dzielenia się dobrymi nowinami? Pomóż nam! Zostań reporterem Dziennika Dobrych Wiadomości. Już wkrótce otrzymasz specjalną LEGITYMACJĘ Dziennika Dobrych Wiadomości. Od teraz jesteś jednym z nas!

Napisz regulamin Dziennika Dobrych Wiadomości!

Dziennik Dobrych Wiadomości należy do Was. Dlatego Wy - Czytelnicy i Reporterzy Dobrych Wiadomości - jesteście odpowiedzialni za jego regulamin.
Zwracamy się do Waszej wyobraźni, poczucia humoru i mądrości! Czekamy na Wasze pomysły - nawet te najbardziej zwariowane. Proponujcie wytyczne, zakazy i nakazy - my załączamy pierwsze: 1. Liczy się dobra zabawa. 2. Dziennik Dobrych Wiadomości prezentuje wyłącznie pozytywne historie.

O czym chcielibyście przeczytać w Dzienniku Dobrych Wiadomości?


Jak pisaliśmy wcześniej, w Dzienniku będziemy prezentować wyłącznie pozytywne historie. Nie zabraknie więc opowieści o superbohaterach z Waszego otoczenia, codziennych gestach życzliwości, odkrywcach i wynalazcach.

Możecie się też spodziewać rozmów z ciekawymi ludźmi, relacji z najdalszych zakątków świata, zwariowanych inicjatyw, tysiąca uśmiechów i godzin spędzonych w świecie przygody.
Czekamy jednak przede wszystkim na Wasze pomysły. Przeczytamy każdy mail, prześledzimy każdy film, obejrzymy każde zdjęcie! Piszcie na dziennikdobrychwiadomosci@gmail.com

Na blogu znajdziecie informacje o postępach w pracy nad budową portalu, o naszych przyszłych przedsięwzięciach, o ludziach, którzy postanowili nam pomóc. Liczymy również na Ciebie!

Wyrazy sympatii,

redakcja Dziennika Dobrych Wiadomości

Rysunek: Mariusz Wolański

Działalność Dziennika Dobrych Wiadomości ma charakter niekomerycjny. 


Powielanie treści opublikowanych na blogu wymaga podania źródła: dziennikdobrychwiadomosci.blogspot.com